Ovi Nokia Help Ovi logo Úvod do Nokia Ovi Suite Úvod do Nokia Ovi Suite

Populárne témy

Pripojenie zariadenia k počítaču

Pripojte svoje mobilné zariadenie Nokia k počítaču pomocou USB kábla alebo bezdrôtového pripojenia Bluetooth. Prihláste sa k online službám Ovi a môžete uchovávať synchronizovaný obsah v svojom zariadení aj počítači, aktualizovať zariadenie najnovším softvérom a uchovávať cenný obsah v bezpečí a prístupný kdekoľvek.

Odporúčame používať pripojenie USB káblom, ak je k dispozícii. Pripojenie USB káblom je rýchlejšie a jednoduchšie ako Bluetooth pripojenie. Informácie o pripojení USB káblom nájdete v sekcii O pripojení zariadenia USB káblom.

 

Synchronizovanie obsahu

Čo je to synchronizácia a prečo by ste ju mali robiť? Pre viac informácií viď O synchronizácii.

 

Domovské zobrazenie Nokia Ovi Suite

Domovské zobrazenie ponúka stručný prehľad najnovšieho obsahu vo vašom zariadení a počítači a rýchly prístup k odporúčaným mobilným aplikáciám z vášho miestneho Ovi Obchodu. Domovské zobrazenie ďalej uľahčuje upravovanie možností synchronizácie, vytvorenie internetového pripojenia, zálohovanie obsahu zariadenia a ešte viac. Ďalšie informácie nájdete v sekciách Prehľad Domovského zobrazenia a Aplikácie, hudba a ešte viac z Ovi.

 

Výmena zariadenia

Keď meníte svoje zariadenie za nové, môžete do tohto nového ľahko preniesť svoj starý obsah, napríklad kontakty a správy. Stačí, keď zálohujete obsah starého zariadenia a obnovíte ho v novom zariadení pomocou sprievodcov zálohovaním a obnovovaním v Nokia Ovi Suite. Pre viac informácií viď Prehľad zálohovania a obnovovania.

 

Ďalšie zdroje pomoci

Nokia Ovi Suite online

Na webovej stránke Nokia Ovi Suite máte prístup k výukovým video kurzom, odpovediam na časté otázky a ďalším užitočným informáciám. Ak sa chcete dozvedieť viac, otvorte Nokia Ovi Suite online.

 

Diskusné fórum Nokia

Máte otázku? Napíšte niekoľko riadok do diskusného fóra Nokia a vyhľadajte niekoho, kto vám na ne odpovie. Ak sa chcete začať pýtať, otvorte diskusné fórum Nokia.

 

Úvod do Nokia Ovi Suite