Načítanie hudby online

Môžete objavovať a načítať hudbu online z Ovi Hudby. Rozšírte svoju hudobnú zbierku načítaním svojich obľúbených skladieb a objavujte nových interpretov a nové hity. Načítanú hudbu môžete prehrávať, vytvárať zoznamy skladieb a prenášať hudbu do svojho zariadenia.

Skladby, ktoré kúpite z Ovi Hudby, sú bez ochrany DRM a vo formáte MP3, čiže ich môžete prenášať do akéhokoľvek zariadenia.

Ak nemáte v účte Nokia dostatočný kredit pre nákup skladieb, kliknite v Nokia Ovi Suite na Pridať kredit. Otvorí sa online služba Ovi Hudba, kde môžete pridať kredit do svojho účtu. Potom sa vráťte do Nokia Ovi Suite a pokračujte v objavovaní ponúkanej hudby.

Postup prechádzania a prehľadávania hudby dostupnej v Ovi Hudbe:

  1. Najprv sa prihláste do svojho účtu Nokia kliknutím na Prihlásenie v hornom navigačnom paneli Nokia Ovi Suite.

  2. V navigačnej oblasti v zobrazení Hudba kliknite na Vyhľadať hudbu v Ovi.

  3. Do vyhľadávacieho poľa napíšte meno interpreta, názov albumu alebo skladby a kliknite na vyhľadávacie tlačidlo. Zobrazia sa výsledky hľadania.

  4. Ak chcete prechádzať výsledkami hľadania, držte kurzor nad položkou a pretiahnite ju vľavo alebo vpravo.

  5. Ak chcete zobraziť ďalšie detaily a načítať skladby priamo z výsledkov hľadania, dvakrát kliknite na akýkoľvek výsledok hľadania. Kliknutím na ikonu albumu alebo skladby môžete filtrovať výsledky hľadania.

  6. Kliknite na tlačidlo Načítať pre požadovanú skladbu alebo album. Predvolene je načítaná hudba ukladaná do zložky Moja Hudba v počítači a pridaná do vašej hudobnej zbierky v Nokia Ovi Suite. Ak chcete zmeniť predvolenú hudobnú zložku, vyberte Nástroje > Možnosti a otvorte kartu Hudba.

 

Ovi Nokia Help info Načítanie hudby online Poznámka:

Pri nákupe skladieb bez DRM ochrany z Ovi Hudby neprerušujte načítanie skladieb skôr, kým sa načítanie neskončí. Ak sa načítanie preruší, stratíte skladby, za ktoré ste už zaplatili.

 

Ovi Nokia Help tip Načítanie hudby online Tip:

Môžete aj kliknúť na Prechádzať všetku hudbu v Ovi. Tým sa otvorí webová stránka Ovi Hudba. Môžete napríklad prechádzať hudbu podľa žánrov a prechádzať rôznymi zoznamami skladieb.

 

Organizovanie načítania vašej hudby

Keď v zobrazení Hudba kliknete na Načítanie, uvidíte zoznam skladieb, ktoré sú práve načítané alebo ktoré sú zoradené vo fronte pre načítanie. Tu môžete organizovať načítanie hudby takto:

  • Načítanie hudby môžete prerušiť kliknutím na tlačidlo Pauza v pravom hornom rohu zobrazenia Načítanie. Pri prerušení načítania sa text na tlačidle zmení na Obnoviť všetko. Keď chcete obnoviť načítanie hudby, kliknite naň.

  • Z frontu načítaní môžete odstrániť akúkoľvek skladbu.

  • Ak načítanie skladby zlyhá, môžete ju skúsiť načítať znova.

  • Môžete dvakrát kliknúť na požadovanú skladbu pre zobrazenie skladby vo vašej hudobnej knižnici.

 

Ak sa chcete dozvedieť viacej o používaní Ovi Hudby, pozrite si online podporu.

Načítanie hudby online